מוצרי הנירוסטה המשווקים על ידינו הינם מנירוסטה 304 כמקובל בעולם ועומדים בכל הקריטריונים לאביזרים מסוג זה. 

אין אנו אחראים להיווצרות חלודה במוצרי הנירוסטה.

ניקוי שיגרתי

יש לנגב עם מטלית רכה אך ורק עם חומר המיועד לניקוי מוצרי נירוסטה.
הערה: על המטלית להיות נקייה מכול חומר זר, אין להשתמש במטליות אשר השתמשו בהם עם חומרי ניקוי שונים או בפעולות ניקוי אחרות.

כתמים / טביעות אצבעות

לרסס על הכתם עם חומר המיועד לניקוי נירוסטה ולנגב עם מטלית רכה.

במידה ונוצרו כתמי חלודה

כתמי החלודה נוצרו אך ורק כתוצאה משימוש בחומרים לא מתאימים אשר אסור ואין להשתמש בהם כגון : כלור, מלבינים, חומצות, מי-אש, אקונומיקה וכו'. על מנת לנקות כתמי חלודה אלו יש להתיז או למרוח חומר המיועד לניקוי נירוסטה על המוצר ולנקות ע"י שפשוף עם סקוטש מתכות מיוחד (ניתן לרכוש בחנויות טמבור) או באמצעות ברזל כלים , רק בכיוון הסיבים של הנירוסטה המלוטשת. אין להשתמש בתהליך זה או בחומרים שורטים על אביזרים מנירוסטה מבריקה. במקרה של הצטברות כתמי חלודה קשים יש למרוח על מטלית רכה חומר אסטוניש (הבקבוק הצהוב של יעקבי) להמתין כ-2 דקות ולאחר מכן לנגב שוב עם אותה מטלית עד להורדת כתמי החלודה. לקחת מטלית עם מים נקיים, לנגב ולייבש לאחר מכן את המקום. בסיום, למרוח שוב על המוצר חומר לניקוי נירוסטה כמו סטפול.

אסור:

  • לטבול ולשפוך מים על מוצרי נירוסטה, לאפשר לחומרים המכילים כלור, מלבינים, חומצות, מי-אש, אקונומיקה וכו', לבוא במגע עם נירוסטה. חומרים אלו נמצאים לעיתים קרובות בחומרים לניקוי אסלות, כיורים, אמבטיות ואריחים ובאבקות שונות ויש נטייה של עובדי חברות הניקיון להשתמש בחומרים אלו לצורך ניקוי יסודי דבר אשר פוגע במוצרי הנירוסטה וגורם להופעת כתמי חלודה.
  • להשתמש בכול חומר גס, שורט, אגרסיבי על נירוסטה מבריקה או מצופה.

במבנים חדשים מומלץ מאוד לפני התקנת אביזרי הנירוסטה לנקות היטב את הקירות והרצפות ורק לאחר מיכן להתקין את האביזרים על מנת למנוע מצב שבניקוי היסודי הראשוני ישתמשו בחומרים חומצתיים אשר יגרמו לכתמי חלודה. ישנן הרבה חברות המציעות מגוון רחב מאוד של חומרים לניקוי נירוסטה. יש לוודא לפני שימוש שהחומר מתאים לנירוסטה (במידת הצורך יש לבצע ניסיון במקום מוסתר).

יש להנחות ולתדרך את כל המנקים בהוראות טיפול אלו.

פעולות פשוטות אלו יאפשרו לכם ליהנות מהמוצרים לאורך שנים רבות.

חברת צ.ה.ל.ש בע"מ לא תיקח אחריות על אביזרי נירוסטה אשר טופלו שלא כראוי.

חומר מומלץ לניקוי נירוסטה: סטפול תוצרת ליוור