פחי מיחזור למשרדים

פחי מיחזור למשרד

אם מחזור קיים ב-DNA של העסק שלך, וברצונך לעודד, לתמוך ולסייע לעובדים ברשת (כמו גם, לעצמך) למחזר יותר, ובכלל – להיות מודעים יותר לאפשרות למחזר, ביכולתך להציב פחי מחזור למשרד ברחבי המרחב התעסוקתי כדי להעלות את המודעות ולהקל על שלל האנשים במשרד לקחת פעולה בכיוון זה.

מהי מטרתם של פחי מחזור למשרד?

מדובר באחד הצעדים הראשונים להנגשת מחזור במשרד, כדי להפוך את הבחירה במחזור לקלה, קלילה ופשוטה הרבה יותר. אם ניקח לדוגמה אזורים ציבוריים הרוויים בפחי זבל ציבוריים, נוכל להניח שהסנטימנט והרציונל מאחורי פריסה כה דחוסה של פחי זבל, היא שבהינתן הרצון להיפטר מפריט, במקום לזרוק אותו על הרצפה, יהיה לעוברי האורח פח זמין בטווח הראייה שלהם ולו במרחק של כמה צעדים. באופן דומה, בהינתן האפשרות למחזר או שלא למחזר, פחי מחזור למשרד יכולים להקל על אלו שמעוניינים בכך, לאור הנגישות של אותם פחים במשרד.

מה ניתן לשים בתוך פחי מחזור למשרד?

פחי מחזור למשרד יכולים להיות מקום מוצאם של בקבוקי פלסטיק, פחיות ובקבוקים. אלו הם פריטים שניתן להפריד מהפסולת העיקרית. ולמעשה, פריטים אלו יכולים לספק מקור הכנסה מסוים לעסק, באם הוא מחליף אותם עבור דמי הפיקדון הטמונים בהם. פריטים אחרים שניתן למחזר, הינם בטריות ניירות וקרטונים. רכיבים אחרים שאפשר למחזר הינם מוצרי בניין, טקסטיל ואף אלקטרוניקה.

מה עושים עם פחי מחזור למשרד שהתמלאו?

בהינתן פחי מחזור למשרד שהתמלאו לחלוטין – מה עושים? ובכן, ניתן ליצור קשר עם מפעל מחזור או תאגיד מחזור ולהחליט על זמני איסוף קבועים ישר ממקום העבודה.

כיצד ניתן לעודד עובדים לעשות שימוש בפחי מחזור למשרד?

באופן עקרוני, עצם פחי מחזור למשרד יכולה גם להעלות את המודעות במקרים מסוימים, וגם להקל על אנשים שבכל מקרה מודעים למצב – למחזר. עבור שאר העובדים, שלא בהכרח שמו לב לפח או למה שהוא מסמל, ניתן לתחום שיחות הסברה, ולהעלות את המודעות על ידי שילוטים שונים וכמובן מתן דוגמה מצד מנהיגי הצוותים וכיוצא בזה.