ברז משולב מייבש ידיים סילוני

סבוניות לסבון נוזלי כאחד האינדיקטורים החשובים בהערכתם את רמת ההיגיינה

סבוניות לסבון נוזלי

זה לא צריך להפתיע אף אחד (אבל זה יכול), שאנשים המבקרים במסעדה, עובדים בבניין משרדים או מקום תעשייתי אחרים, סטודנטים וכל אחד המבקר במקום ציבורי ופומבי רואים במתקני השירותים, לרבות סבוניות לסבון נוזלי, כאחד האינדיקטורים החשובים בהערכתם את רמת ההיגיינה או הנוחות ההיגיינית של המקום.

מה ערכן של סבוניות יעילות לנראותו של חדר שירותים?

רצפות מבריקות, אסלות נקיות, שיש נקי, כיור מנצנץ, מראות צלולות ואף סבוניות לסבון נוזלי עם סבון איכותי ונראות נקייה, יכולים לעשות פלאים למוניטין ההיגייני של תא שירותים. מה זה בכלל סבוניות ולמה הן משנות? ובכן, סבוניות מאפשרות למבקרי השירותים (או כל מקום אחר בו ישנן סבוניות), להנות מהחלת כמות ייעודית של סבון נוזלי, אשר יוצא מתוך המיכל. אלו שרוצים למשוך קצת סבון נוזלי, יכולים להשתמש במנגנון של הסבוניות, על מנת למשוך החוצה את הכמות הייעודית הרצויה להם. בכל הפעלה של סבונייה, יוצאת כמות מוגדרת של סבון, פחות או יותר – לכפות הידיים הממתינות של החבר’ה שרק רוצים להיות נקיים יותר.

מה סבוניות עושות למען המשתמש בהן?

סבוניות לסבון נוזלי, יכולות לחסוך את הצורך להחזיק בסבון מוצק. סבון מוצק יכול להיראות לא היגייני, בעיקר אם הוא רטוב ומבעבע, ומשנה את צורתו לאחר שאינספור ידיים אחרות נגעו בו עם הזמן. סבוניות, לעומת זאת, מאפשרות לאנשים לקחת את מנת הסבון שלהם ולברוח, בלי לגעת במשהו שמישהו אחר נגע בו קודם (מלבד אולי המנגנון שמוציא הסבון, והברז – אך יש מקומות שעקפו גם את זה כדרך שילובם של חיישנים).

לסיכומו של דבר, סבוניות לסבון נוזלי יכולות לאפשר לאנשים גם לקבל סבון, גם להימנע מלגעת בסבון מוצק, גם להימנע מלגעת בבקבוק עם סבון נוזלי ופשוט לקבל את מנת הסבון הייעודית, כדי להשלים את תהליך הניקיון, בפשטות וביעילות בצאתם בחדר השירותים.