סבוניות אלקטרוניות לחיטוי ידיים

בעולם העסקים ידוע שדווקא חדר השירותים שכביכול נחשב זניח, הוא זה שמשפיע בצורה ישירה על האופן שבו הלקוחות תופסים את הרמה המקצועית של בית העסק, כי מבחינת רבים אם חדר השירותים מצוחצח ומסודר, הרי שגם שאר הפעילות העסקית ניחנת באותה רמה גבוהה, כאשר כיום אנשים מקפידים בצורה הרבה יותר משמעותית על היגיינה אישית, ועל כן רק מתבקש שנבחן כיצד נראה חדר השירותים וכיצד ניתן להפוך אותו ואת סך סביבת העבודה ומרחב קבלת הפנים ליותר מקצועי ונעים, ופה סבוניה אוטומטית אלקטרונית נכנסת לתמונה.

באותה נשימה נציין שתחרות עסקית היא כוח מניע ועל כן חשוב להיות מודעים לעובדה שאם מבקשים למשוך לקוחות לבית העסק, מוטב להציב כבר בכניסה עמדה לחיטוי ידיים, מסכות וכמובן שגם מדידת חום עשויה לתרום לתחושה הכללית ולרמת ההקפדה, כך שעם הצעד הראשון יתקבל הרושם הרצוי, והוא שמדובר בבית עסק שמקפיד על ההנחיות ושדואג לבריאות הכוללת, ורושם זה הוא שמושך פנימה לקוחות מזדמנים, מחזק את הבחירה של הלקוחות הקבועים ומעניק לעובדים תנאים מכבדים.

שימוש בעמדה לחיטוי ידיים

עמדה לחיטוי ידיים צריכה לעמוד בו זמנית ב3 פרמטרים משמעותיים: עליה להעניק מענה היגייני ואנטי בקטריאלי, לאפשר מינימום מגע ועליה להציע תרחיש שימוש אינטואיטיבי. אי לכך רבים מבעלי העסקים בוחרים להציב עמדה לחיטוי ידיים שמבוססת על סבוניה אלקטרונית. שנרחיב? סבוניה אלקטרונית נראית כמו סבוניה רגילה, משמע ברור לכל מהו ייעודה, אך מצד שני היא מונעת את הצורך לגעת באופן פיזי בכפתור, וזוהי הגדולה של עמדת חיטוי ידיים שמבוססת על חיישן תנועה: נמנעים ממגע ישיר היכן שרבים אחרים נגעו, כך שכן גורמים לאנשים לשתף פעולה ולחטא כראוי את הידיים ובמקביל לא מובילים לנזק משני שעשוי להיווצר בשל מגע המוני. מדובר במוצר מאוד מוערך, ופה נוסיף סיבה נוספת שמחזקת את מעמדו: תרחיש השימוש נחשב פשוט ואלגנטי, משום שסה”כ מציבים את היד מתחת לסבונייה האלקטרונית והחיישן שמזהה כל תנועה קטנה משחרר באופן מבוקר את חומר החיטוי.

איפה מומלץ להתקין עמדת חיטוי ידיים ללא מגע? במגוון מרחבים ציבוריים, למשל בכניסה לבית העסק, ליד המעלית, בכניסה לגינה הציבורית, בשירותים הציבוריים, בעמדת קבלת קהל, במטבחון של הצוות וכדומה, כלומר, בכול נקודה שבה אנשים עומדים לבוא במגע רב עם עזרים כאלו או אחרים.

המלצה שלנו? ליד כל עמדת חיטוי הציבו שלט שמתאר בשלושה משפטים קצרים וברורים כיצד משתמשים בעמדה, כך שגם אנשים מבוגרים וילדים יבינו במהרה מה עליהם לעשות. עצה נוספת? עבור שירותים ציבוריים ביחרו בסבוניות אלקטרוניות שמוציאות קצף. מדוע? הן הרבה יותר מרשימות, הקצף מאפשר שימוש יותר יסודי והוא נשטף ביתר קלות.

אלו עסקים ומקומות חייבים לרכוש עמדת חיטוי לידיים?

כל מוסד שמבקש לשדר ביטחון והיגיינה ברמה גבוהה יפעל נכון אם ירכוש עמדת חיטוי ידיים ללא מגע. מכאן שמוסדות חינוך, קניונים, שווקים, מרכזי קניות, משרדים, אולמות אירועים, חדרי כושר, בתי מלון, קופות חולים ועוד מגוון מרכזים בוחרים ליישר קו אל מול המתחרים והנחיות הבריאות – בוחרים להציב עמדת חיטוי במיקום מרכזי, כאשר ברוב המקרים עמדה אחת אינה מספיקה, וזאת כיוון שקיימים מגוון מיקומים מרכזיים.

בתקופה הנוכחית, אפילו מחשבה תמימה על חיידקים מובילה ללחץ מוגבר, ועל כן סבוניות אלקטרוניות ועמדות חיטוי לידיים מהוות פתרון מתבקש, חיוני ואידאלי עבור עסקים שמבקשים למתג את העסק כאיכותי ומקצועי, עבור עסקים שמבקשים למשוך פנימה לקוחות שחוששים מחיידקים, עבור עסקים שמבקשים למנוע מהעובדים להיכנס לבידוד ועבור עסקים שחשובה להם החוויה הכוללת של הלקוח בבית העסק.

עסקים רבים כבר שדרגו את התנאים באמצעות מוצרי היגיינה מתקדמים בשירותים ובמרחבים הציבוריים, ועל כן בתוך כמה שבועות בודדים הם הבחינו באפקט הרצוי: שביעות רצון יותר גבוהה מצד העובדים והלקוחות, עובדה שבין היתר הובילה לזרימה יותר ערה של לקוחות ובאופן כללי לרווחיות עסקית יותר משמעותית.

בחרו את המוצרים הרלוונטיים עבור העסק שלכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email