כך תבחרו מפיץ ריח לעסק

כך תבחרו מפיץ ריח לעסק

האווירה בעסק חשובה לבניית סביבת עבודה נוחה לעובדים, שהייה נעימה ללקוחות ובעיקר – ליצור תחושה טובה במהלך יום עבודה. אחת הדרכים ליצור אווירה טובה היא לוודא שבחלל החדר יש ריחות נעימים, וכאלו שהופכים את השהייה במקום למרעננת ומאווררת יותר. הפתרון שיכול לעזור לכם לצורך כך הוא מפיץ ריח לעסק.  

מהו מפיץ ריח ומה מטרתו?

מפיץ ריח הוא מכשיר חשמלי המופעל ע”י סוללות, שמתיז מעט ריח באופן מבוקר ועדין. הריח הנעים יגרום לאווירה נעימה בחדר, אך לא יגרום לקושי בנשימה או למחנק בתוך חלל סגור. אפשר להציב מפיץ ריח בכל מקום שרוצים, ואת ההתזות ניתן לתזמן לפי מרווחי זמן קבועים מראש. מפיצי הריח הם אוטומטיים ולא דורשים דבר מלבד הכנסת סוללות, מיכל מילוי וקביעת מרווחי הזמן להתזת הריח. איך מפיץ ריח יעזור לכם לקדם את העסק?   ראשית, חשוב לציין שהאווירה והריחות הנעימים בחלל הם הדרך ליצור חוויה חיובית עבור הלקוח ולגרום לו להרגיש טוב בזמן השהייה במשרד או החנות שלכם.   שנית, ריח הוא חלק מהזהות של העסק והוא מאפיין אותו לא פחות מאשר אלמנטים שרואים בעין או כאלו ששומעים. עירוב של כל החושים תיצור חוויה ייחודית ומעניינת יותר, וכזו שתבדל אתכם ממקומות אחרים. לדוגמה, לבתי מלון ריחות ייחודיים במסדרונות ובחדרים, והם חלק מהחוויה של האורחים כאשר הם נכנסים למלון ויוצאים ממנו. לקוחות רבים יוכלו להיזכר בריח כחלק מזיכרון החוויה, וזה בדיוק מה שאתם רוצים – שהלקוחות יזכרו את החוויה שלהם אצלכם, ויעבדו אותה כחוויה חיובית.   חשוב לדעת שבמקרים מסוימים גם שירותים ציבוריים הם חלק מחוויית הלקוח. ניקיון והיגיינה נמדדים גם בריח, ולכן ריח טוב בשירותים חשוב לא פחות מלדאוג שללובי, לכניסה ולמסדרון יהיה ריח טוב.  

איך עובד המכשיר?

המכשיר עובד באופן קל ופשוט לתפעול, ללא צורך במאמץ רב. לתוך המכשיר מכניסים סוללות בגודל המתאים. יש לפתוח את המכשיר ולהציב בתוכו מיכל מילוי בריח הרצוי. באתר מגוון ריחות מיוחדים בהתאמה אישית, כך שיש אופציות לבחירה, והתאמה להעדפה ולאופי העסק. לאחר מכן יש לסגור את המכשיר עד לנעילה. לאחר מכן, יש ללחוץ על כפתור ההפעלה ולהגדיר את מרווח הזמן הרצוי להתזת הריח. כעת ניתן למקם את מפיץ הריח במקום הרצוי וליהנות מריחות נעימים ומרעננים.  

איך בוחרים את הריח המתאים?

את הריח אפשר לבחור לפי הטעם האישי, או שתבחרו ריח שיכול לייצג את האווירה שתרצו ליצור בעסק שלכם. למשל ריחות פירותיים לאווירה קייצית וצעירה, ריחות מתקתקים או חמצמצים לחנויות, ריחות נקיים ומרעננים למשרדים, ועוד. אפשר לנסות מספר ריחות לפני שמחליטים, ולבחור בריח המתאים ביותר לכם ולעסק שלכם. זכרו שריח הוא גם טעם אישי, אבל יש ריחות שיוכלו להתאים לכל חלל ולכל לקוח, ולייצר ריח נעים שילווה את הלקוח וייצרב בזיכרונו כחלק מהחוויה.  

לסיכום

הריח אולי נשמע כמו משהו שלא שווה להשקיע בו, אבל הוא חלק אינטגרלי מהעסק שלכם, לא פחות מהעיצוב, האביזרים או התאורה. כדאי להציב מפיץ ריח אחד או יותר בעסק, ולדאוג שתמיד יהיה בו ריח נעים ורענן. אתם מוזמנים לבדוק את מבחר מפיצי הריח ומכלי המילוי שיש לנו להציע, ולבחור את המוצר המתאים לכם. לא יודעים במה לבחור? פנו אלינו, ונוכל לסייע לכם בהתאמה המוצר.