כך תבחרו אביזרים לשירותים

כשמעצבים משרד, סניף או כל מקום עבודה אחר, משקיעים משאבים רבים בעיצוב ובנראות של המקום כדי שהם ישקפו את האווירה וההוויה של החברה, כמו שאתם רוצים שהיא תשתקף בעיני הלקוחות. השירותים הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב הזה, ושירותים שלא מעוצבים בקפידה יפגעו בנראות העסק, גם אם הלובי או המשרד מעוצבים בעיצוב הכי מודרני, עדכני ומחמיא שיכול להיות. חלק מהעיצוב כולל שימוש באביזרים לשירותים, שמספקים תפקיד פונקציונלי למשתמשים וגם מוסיפים לעיצוב ולאווירה במקום. אז איך בוחרים את האביזרים – ומה צריך לדעת לפני הבחירה?  

העיצוב הוא הכל? זה נכון, אבל לא רק

כשבוחרים אביזרים לשירותים, חשוב לבחור באביזרים שתואמים את סגנון העיצוב ואת האווירה בשירותים. לדוגמה, כשבוחרים מחיצות לתאי שירותים, חשוב לבחור בצבע ובגימור תואמים כך שיתאמו את האווירה, את סגנון העיצוב ואפילו את התאורה. כל האלמנטים בחדר צריכים לתקשר אחד עם השני באופן הרמוני כדי ליצור חלל מעוצב ונעים לשימוש. מעצב פנים יוכל לסייע לכם בכך, אך תוכלו לעשות זאת גם בעצמכם אם יש לכם חוש אסתטי מפותח במיוחד.  

כבר יש חזון לעיצוב? התאימו אותו לצרכים שלכם

ומהם בעצם הצרכים שלכם? חשבו על השאלות הבאות:
  • האם השירותים צריכים לשרת את העובדים בלבד או גם את הלקוחות? בהתאם לכך בוחרים את הגודל ואת מספר האביזרים בשירותים.
  • האם אתם מעוניינים לשלב פריטים טכנולוגיים ומתקדמים יותר או לבחור באביזרים ללא שיפור טכנולוגי? יש לכך השפעה על מחיר המוצרים, אבל בהתאם גם על העיצוב ועל האווירה שתצרו בחלל.
  • האם אתם מעוניינים במראה יוקרתי? עיצוב בסגנון יוקרתי ידרוש מכם יותר הקפדה על פרטים קטנים, אך יתגמל אתכם בחלל יפהפה ונעים לשימוש.
 

ומה לגבי המחיר?

המחיר של אביזרים לשירותים משתנה בהתאם לגודל המוצר, לעוצמה שלו (במקרה של מכשירים חשמליים), העיצוב שלו והטכנולוגיה המשולבת בו (אם יש). כדאי להתאים את האביזרים לשירותים, כדאי לבחור במוצרים שגם יהיו נוחים לשימוש וגם יתאימו לגובה התקציב. למשל, כשבוחרים מייבש ידיים, המחיר שלו ישתנה בהתאם אם מדובר במכשיר עוצמתי יותר, גדול יותר או כזה שמאפשר טכנולוגיה ללא מגע ואפילו כזה שמיוצר ע”י מותג איכותי יותר. יש גם אביזרים שמעוצבים לחיסכון בחומרי הגלם, למשל חיסכון בנייר או בסבון לשטיפת הידיים, וגם אלו עשויים להעלות מעט את המחירים אך לחסוך כסף בטווח הארוך על חומרי הגלם שאותם רוכשים באופן שוטף.  

חשוב מאוד להתאים את האביזרים גם לאוכלוסיות שונות

השירותים צריכים לשרת גם אוכלוסיות שזקוקות לאביזרים מיוחדים, למשל – אביזרים לשירותי נכים (שירותי נכים הם חשובים מאוד לעסק, גם מבחינה חוקית וגם מבחינה מוסרית וחברתית), אביזרי החתלה לתינוקות, ועוד. כל אלו יהפכו את השירותים למתאימים עבור כולם ויוכלו לשרת את כל מי שזקוק להם.  

אז בעצם – איך באמת בוחרים?

אם אתם לא בטוחים אילו בדיוק אביזרים לבחור, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע או עם חברה המתמחה בתחום. איש מקצוע יידע להעריך מה אתם צריכים על בסיס הנתונים שתעניקו לו על המקום ועל היקף השימוש הצפוי בשירותים, וגם על בסיס הערכת התקציב שלכם. כך הוא יוכל להתאים עבורכם את האביזרים המתאימים, במחיר המתאים, וכאלו שיוכלו לשרת את כל משתמשי השירותים באופן היעיל והנוח ביותר.

סיכום

אביזרים לשירותים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב של חדרי שירותים מודרניים, והם הופכים אותם לנוחים לשימוש ונעימים לשהייה. אם אתם לא בטוחים מה אתם צריכים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או במייל ונשמח לסייע לכם בהתאמת האביזרים לשירותים הנחוצים והמתאימים לכם ביותר.