טרספה

טרספה הוא חומר רב שכבתי שבמספר בחינות מזכיר את הפורמייקה, רק שבמקרה זה מדובר בתוצר הרבה יותר איכותי: בפורמייקה מעובה שכבושה בלחץ מאוד גבוה.

מהו טרספה?

  • תכונות החומר ויתרונותיו

    טרספה הוא חומר שמכונה P.L. מדובר בכינוי מוסכם לפורמייקה מסוג איכותי ועבה, ממנו מייצרים לוחות בטכנולוגיה ייחודית שמשלבת שבבי עץ, חומר ביניים קשיח ושכבה דקורטיבית. טרספה נחשב מאוד עמיד בפני ונדליזם, עובש, טמפרטורות קיצוניות, אש, חומרי ניקיון, כימיקלים, שריטות, סדקים וסביבה לחה. כמו כן, החומר מגיע במגוון נרחב של צבעים, הוא רב שכבתי, נחשב מאוד קשיח, אינו מתבלה בקלות וידידותי לסביבה – אינו מכיל חומרים רעילים. אי לכך טרספה משרת נאמנה מגוון מוצרים שנעשה בהם שימוש תדיר ומאסיבי, ולו עבור חיפוי, יצירת מחיצות ובידוד רעשים.

  • שימושים בחומר

לצד שלל התכונות האיכותיות (תכונות שבין היתר אידאליות עבור סביבה דינמית ולחה), גם חשוב להבין שלוחות טרספה מאפשרות התאמה מלאה עבור התקנה מהירה ופשוטה, והן מגיעות בשלל מידות ודגמים, כאשר המחירים נחשבים זולים. מכאן שלא מעט שימוש נעשה בחומר זה עבור בנייה של תאי שירותים ולוקרים.

החשיבות שמאחורי פרזול איכותי

בין היתר מחיצות שעשויות מטרספה כוללות מגוון פרזולים. אי לכך ממש כפי שלא בוחרים בכול פורמייקה עבור מוצרים שצרכים לעמוד איתן מול שימוש מרובה ונתונים בעייתיים (קרי לחות וונדליזם), כך גם הפרזול צריך להיות איכותי, משמע עליו להיות קל משקל וחזק. כמו כן, הפרזול אינו צריך להעמיס על סך המערכת, ועל כן נמצא חלקי פרזול מחומרים מתקדמים וקלים, קרי נירוסטה וניילון קשיח. פה נחדד שפרזול מסוג ניילון קשיח נחשב יותר מעוצב והרבה יותר זול, אם כי שני החומרים עומדים בקריטריונים מאוד גבוהים.

תכנון נכון של תאי שירותים ציבוריים

כל עסק מחויב להחזיק לפחות בתא שירותים אחד, וכאשר מדובר במבנה ציבורי, הצורך יותר מחייב, ועל כן כשניגשים לתכנן שירותים ציבוריים נדרשים להתייחס הן לתקנות בנושא והן לשיקולים משלימים, קרי שמירה על היגיינה, שמירה על הפרטיות, פרקטיות, התייחסות יסודית לתרחיש משתמש, מחשבה מקדימה על חוזק מבני ועמידות לאורך זמן, מינימום בלאי והתעסקות, היבט עיצובי וכמובן התאמה מלאה לצורכי, אילוצי ודרישות הלקוח.

ברגע שאנו בחברת צהלש ניגשים לתכנן עבורכם שירותים ציבוריים, אנו רואים לנגד עיננו את השיקולים של הלקוח ובו זמנית את איכות התוצאה מעיני המשתמש. מכאן שאנו מתייחסים למידות האידאליות, לבחירת חומרים עמידים, לזמן התקנה מהיר, לעלויות נוחות, למינימום תחזוקה וכדומה. כמו כן, אנו עובדים עם החומרים המתקדמים בתחום, מעניקים שירותי ייעוץ והתקנה ומחזיקים מגוון סדרות, כך שכל לקוח יוצא מרוצה, אך עם מוצר מעט שונה.

שימוש בטרספה – מחיצות לשירותים ולוקרים

כאמור טרספה הוא חומר קל משקל, חזק, זול, עמיד בטמפרטורות קיצוניות ולחות, קל לניקוי ובעל תכונות אידאליות עבור שמירה על היגיינה ברמה גבוהה. בשל כך (ובשל סיבות נוספות שכבר ציינו) מדובר בחומר אידאלי עבור מגוון מוצרים, אך בעיקר עבור ייצור מחיצות לשירותים ולוקרים.

מחיצה לשירותים – כאשר ניגשים לתכנן מחיצה לשירותים מטרספה, נותנים את הדעת לשיקולי פרקטיקה ועיצוב ולשיקולי נוחות, קלות התקנה ושימור לאורך זמן. כמו כן, אנו יודעים להציע מגוון עיצובים, אך כולם ללא יוצא מהכלל מתחשבים בנראות ובתחושת הפרטיות – שני שיקולים שנפגשים בגוונים, בשפה האחידה ובגובה של ההתקנה.

לוקריםלוקרים מטרספה נחשבים איכותיים ומעוצבים. גם במקרה זה החומר מאפשר התאמה מלאה מבחינת מידות וחלוקה, עמידות איתנה (ולו בפני ונדליזם), מגוון עיצובים ומחירים נוחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email